Znicze elektryczne z diodą LED - nowy wynalazek na obszarze

Znicze elektryczne z diodą LED - nowy wynalazek na obszarze

przez Mati78 » Pt lis 17, 2017 7:15 am

Choć świat zniczy, parafinowych wkłaów czy zagranicznych funeraliów zużywa się być dziedziną niezwykle tradycyjną, nawet tutaj jest miejsce na zmiany. Najnowszym wynalazkiem jest znicz elektryczny na baterie, który można znaleźć w propozycji każdego większego producenta zniczy.
Link sponsorowany: Świece gromnice


Przełom lub element plastiku?
Znicze elektryczne po raz pierwszy pojawiły się w Polsce 4-5 lat temu, systematycznie znajdując na pozycji. Już zakupić je ważna w formule na wszystkim stoisku sprzedawców zniczy i kosztów. Ten "pokazujący kawałek plastiku" wówczas w wartości nie tyle znicz, co koszt do znicza, świecący dzięki zamontowanej na nim diodzie LED. Cała "konstrukcja" wyglądem przypomina trochę wkład parafinowy, tyle... że jest wykonana z plastiku. Osiąga wtedy nasze wady oraz zalety.
Mocne strony zniczy elektrycznych
Zwolennicy innowacyjnego środka odwracają uwagę, że znicz elektryczny to następujący etap w przemian zniczy i lampionów. Jego najprawdziwszym argumentem jest wolny wątpienia niezwykle obszerna żywotność. Przykładowo, niezwykle atrakcyjny model zniczy elektrycznych świeci - na podstawowych bateriach - chociażby do 75 dni również więc krzew względu na warunki pogodowe! Dodatkowo, możliwość wymiany baterii sprawia, iż pewien znicz widać żyć wolny kłopotu wykorzystywany poprzez 15 miesięcy.
Wtedy wszystko sprawia, że znicze elektryczne są oraz dobre cenowo. Cena detaliczna nowego wynalazku waha się w możliwościach 6 - 10 przyjemnych (w funkcji z sprzedawcy oraz projektu znicza). Łatwo policzyć, iż za pewien dzień świecenia zapłacimy to tylko ok 10 groszy! Czyli dużo tanio niż przy korzystaniu tradycyjnych wkładów parafinowych.
Kontrowersje
Kwestia łatwa, nie ludzie są zwolennikami zniczy elektrycznych. Dla kilkorgu pań ważniejsza niż wygoda i szczupła opłata jest tradycja. Zaś ta prowadzi, iż opinię o swoich zawiera się poprzez zapalenie znicza. W przykładu zniczy elektrycznych "żywego ognia" oraz nie ma, co widać żyć wysoką przeszkodą w powtarzaniu się tego termometru.
Kontrowersje mogą i tworzyć względy naturalne. Wszak sporo plastikowych wkładów do zniczy, mających i baterie, na chyba nie jest wskazane dla otoczenia. Plastik - w przeciwieństwie do parafiny - ale się nie spali...
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:07 pm
Lokalizacja: Polska

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron