Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

przez Karola83 » Śr lis 02, 2016 8:02 am

Fotografia produktowa jest dziedziną fotografii, jaka używana jest poprzez każdą branżę uważającą się na obszaru. Zastanówmy się: kto nie potrzebuje aktualnie fotografii swego celu, prace, lokalu? Wszyscy dookoła - często nieświadomie - wymagamy zdjęć, jakie zareklamują nasze problemy. Chociażby na zwykłą aukcję Allegro.Poniżej ląduje nowo upieczony artykuł, który działa tylko fotografii produktowej. Szczególnie, i nieco w pewnej większości zainteresujemy się zdjęciami odzieży przygotowanej na "niewidocznym" manekinie w profesjonalnej technice "duch". Przedstawię sposób fotografowania, obróbkę oraz jakiekolwiek szczegóły, które krok po kroku doprowadzą nas do efektu końcowego. Zapraszam!:)
Ale możemy podejść do fotografowania odzieży i tego to w komplecie jest ten "duch"?
Fotografie odzieży możemy opisać różnie. To zależy z co ale niezwykle "realistycznie" zamierzamy ją zaprezentować kontrahentowi.
1.
Możemy sfotografować nałożenia na płasko. Wówczas dają się kilka rozmiarów ogromniejsze zaś nie niewątpliwie jak patrzą na ciele. No ponieważ niby skąd?:)
2.
Mamy możliwość również fotografować odzież na modelce bądź modelu. To połączenie jest właściwsze, tylko jest swoje wady. Fotografii modowe realizuje się przeważnie regularnie. Sklepy z odzieżą co chwilę posiadają inne dostawy, które pragną sfotografowania. W sukcesie zdjęć na projektu jest o niejednokrotnie problematyczne. Wiem rozwiązanie z autopsji. Modelowi zapewne nie pasować czas - wówczas zdjęcia przesuwają się (a terminowość obecnie w sukcesu zdjęć preparatów do biznesu komputerowego gra na wagę złota). Własny typ, po pomimo tego, że z pewnością jest zdrowy, zdrowy, piękny itd. może nam najzwyczajniej zachorować. Ogółem fotografii takie wymagają poświęcenia większej wartości ludzi - ale toż natomiast nasz cenny czas.
3.
Trzecim, naszym zdaniem najefektywniejszym systemem jest fotografowanie odzieży na niewidocznych manekinach w technologii tzw. "duch". Jest toż nowy technologia fotografowania ubrań. Użytkownik widzi to produkt obiektywnie, nie przyciągając uwagi na drugie rozpraszające rzeczy (np. modelkę albo manekin). Fotografie takie pokazują naturalny układ nałożenia na ciele. Konsument nie musi zastanawiać się szybko "ale obecne będzie stało na mnie". Fotografii na manekinach coraz częściej zastępują tradycyjne lookbooki fotografowane na modelkach. Właśnie nie jest bogatą tajemnic, że co modelu fotografie stosują najsilniejsze wartości odzieżowe. Zdjęcia dokonane w niniejszy ćwicz mają znacznie zalet:
i) Optymalizacja nakładów zrobienia stanowi niezmiernie istotna, kiedy w grę wchodzi niezmiernie ogromna liczba odzieży. Z pełną pewnością wykonanie zdjęć "duchów" jest dostępniejsze z profesjonalnej sesji z modelką bądź modelem.
b) Ubrania na niewidocznym manekinie możemy przedstawić o kilka daleko aniżeli na modelce.
c) Ogromną zaletą jest i wspomniany czas realizacji, który jest o kilkoro rzadszy aniżeli w wypadku zgodności z modelami.
d) Aktualizacji kolekcji, bez obaw o zamianę modelki. Utrzymanie jednego rodzaju.

Sami zobaczcie i zdecydujcie. Poniżej zaprezentowałem fotografii z kilku ostatnich zleceń:


Jak wykonać ujęcie na niewidocznym manekinie?
Przejdźmy do wnętrzu artykułu. Jak wykonywane są fotografii na manekinie, jakiego chyba nie ma?:)


Po pierwsze będzie nam przydatny manekin. Męski bądź damski, w relacje to jest problemem fotografowania. Ja chodzę z takimi:
manekin duchmanekin

Manekiny mają rozłączane kończyny, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie odzieży. Stanowią w odcieniu białym. Stanowi więc niesłychanie poważne, bowiem nie pozostawiają przebarwień na ubraniach spowodowanych odbiciem oświetlenia błyskowego. Wyobraźmy sobie iż fotografujemy biały t-shirt na manekinie w kolorze "cielistym". W rezultacie końcowym otrzymamy niezwykle niepożądany skutek. kołnierzyk zabarwiłby nam się na noc żółty, rdzawy kolor - oraz rozwiązania nie zamierzamy. Klienci oraz:)

Innym etapem jest założenie naszego manekina w ubranie, które zależymy sfotografować. W poradniku użyjemy niebieskiej koszulki damskiej na ramiączkach, tej którą widzieliście powyżej. Naszą bezduszną istotę ubieramy tak aby koszulka pokazywała się jak optymalnie. Pytamy o to aby nie było zagnieceń, fałdek itp. Niewątpliwie jeżeli ubranie tego musi - prasujemy. Mamy możliwość tylko spowodować żelazkiem parowym obecnie na manekinie. Realizujemy jedno ujęcie z przodu z produktem na prawej witrynie. Drugie zdjęcie realizujemy robiąc na manekina koszulkę na wewnętrzną stronę i stosujemy go tyłem. Tak abyśmy widzieli jego plecy również środek koszulki był zauważalny od wewnątrz.Jeżeli jesteśmy obecnie sfotografowane założenie w taki forma - przechodzimy dalej.Od co składnika nie będzie nam już potrzebny aparat fotograficzny. Wszystko tego dalej spowodujemy będzie dokonywało się teraz na laptopie w układzie do obróbki graficznej. Ja do rozwiązania planie wykorzystam program Adobe Photoshop CS6. Pierwsza praca, którą należy dokonać to precyzyjne wyszparowanie obu zdjęć (przód i tył od wewnątrz koszulki). Wyszparowanie stanowi wówczas wycięcie stadionu z miejsca. W naszym wypadku celem jest sama koszulka, tymczasem wnętrzem są kończyny i tułów manekina oraz miejsce za manekinem. Zdjęcia powinny wpisać się jako dwie odrębne warstwy. Do selekcji obiektu posłuży nam narzędzie Pióro (P). Róbcie wraz z mną i nie winno być przedmiotów;) W razie czego twórzcie w zapiskach z tym jest przedmiot.

photoshop


Zainteresujmy się najpierw zdjęciem przodu. Gdyby mamy już zaznaczoną koszulkę tak jak powyżej na zrzucie ekranu to klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy możliwość "utwórz zaznaczenie". Wyskoczy nam ramka z zapytaniem o promień wtapiania. Jest zatem cenę miana w pikselach o którą zostanie wtopiona selekcja po usunięciu tła (w poprzednim przypadku). Ja postawił na 0,5 piksela.

cc cs6


Po zdefiniowaniu wartości wtapiania stadion zostanie zaznaczony z uwzględnieniem wtopienia. Następnie odwracamy zaznaczenie, tak aby wymazać to tego widzi się dookoła koszulki, ale nie sama koszulkę. Klikamy w zakładkę "Zaznaczenie" i bierzemy "odwrotność". Zaobserwujemy, iż zaznaczenie zostanie odwrócone. Teraz obszar zakropkowany będzie okalał całe zdjęcie i koszulkę.

lightroom


Następnie usuwamy zaznaczony obszar narzędziem Gumka (E). Usuwamy zaznaczenie skrótem Ctrl+D. Tą tąż funkcja prowadzimy na innej warstwie, na końcu koszulki. Kolejno zaznaczamy i zmniejszamy tło. Powinniśmy zdobyć dwie wycięte warstwy:

photoshop


Na początku dopasowywania umieszczamy w miarę możliwości ręcznie wykorzystując do tego narzędzia Przesunięcie (V). Kolejna praca to istotne dopasowanie warstwy dolnej do wysokiej. Czyli warstwę dolną (środek koszulki) stosujemy do warstwy górnej (przodu koszulki) tak żeby każde detale koszulki zbiegały się (np. ramiączka). W współczesnym obiekcie zastosujemy urządzenie do "wypaczania". Wchodzimy w zakładkę "Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie".
Na powierzchni dolnej pokaże nam się siatka:

photoshop


Warstwę dolną dopasowujemy precyzyjnie do warstwy górnej. Chwytamy kursorem za sieć i przeciągamy:

photoshop wrap wypaczanie


Następnie wymazujemy gumką detale jakie "stoją" spod przodu koszulki, tak żebym obie warstwy stanowiły jedną harmonijną całość - koszulkę na niewidocznym manekinie:)
Kiedy skończymy tą praca, mamy konieczność przypilnować o braki w wygodnym miejscy, aby uwypuklić efekt 3D. Tutaj przyda nam się wyobraźnia. Cienie na pewnie będą w sposobie koszulki czyli na dolnej warstwie. Cienie możemy zrealizować narzędziem Pędzel (B) z lekkim przejściem z ograniczonym kryciem bądź narzędziem Gradient (G). Ja użyję pędzla. Zaznaczamy dolną warstwę w panelu po odpowiedniej stronie (tam gdzie jesteśmy podgląd wszelkich powłok). Narzędziem Różdżka (W) klikamy na naturalny teren na zdjęciu (szachownica). Zaznaczony zostanie teren dookoła tylnej części koszulki. Naturalnie że planujemy dodać cień na koszulce (zaś nie dookoła) musimy odwrócić zaznaczenie: "Zaznaczenie">"Odwrotność". Powinniśmy uzyskać zaznaczony teren centralnej części koszulki (dolnej warstwy):
Teraz narzędziem Pędzel (B) rysujemy cienie. W ostatnim wypadku cienie najlepiej przygotować za krawędziami pierwszej klasy (przodu koszulki) a na "tylnych" ramiączkach. Sprawiam więc skutek pustego regionu w sposobie koszulki:
Nasza koszulka jest dobrze prawie gotowa. Następnie mamy konieczność sprawdzić bądź nie ma niepożądanych zagnieceń oraz ewentualnie łącza manekina nie prześwitują. Jeżeli wyszukamy takie niedoskonałości usuwamy je narzędziem Łatka (J) albo Stempel (S). Najpierw jednak musimy połączyć swoje warstwy w jakąś. Klikamy na którąkolwiek z nich odpowiednim klawiszem myszy i wyszukujemy "scal widoczne".
Na polskim przykładnie wyraźnie widać łączenie manekina w stanie:
Do usunięcia łączenia użyłem narzędzia Łatka (J). Zaznaczamy obszar niedoskonałości i malujemy go w miejsce skąd chcemy uzyskać kolor. Photoshop sam obliczy i pomiesza kolory:

photoshop łatka


Tymi dwoma narzędziami usuwamy wszelkie wady, jakie korzystają zniknąć z problemu. Wtedy mamy możliwość swobodnie wymodelować ogólny wygląd naszego ubrania. Na naszej koszulce brzydko wygląda dół. Jest wysoce naciągnięta. Do wymodelowania kształtu pomoże mi użyte już wcześniej urządzenie do wypaczania kształtu zaznaczenia. ("Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie"):

photoshop siatka dopasowanie


Dopasowujemy budynek tak aby jego model był oryginalny:

photoshop cs6 tutorial


Klikamy jeszcze prawym przyciskiem myszy na naszą powierzchnię i kupujemy "spłaszcz obraz". Nasze przezroczyste tło (szachownica) wypełni nam się białym kolorem. Koszulka przedstawiam się następująco:

photoshop poradnik cs6


To by było na tyle. Dokładnie w taki forma powstają fotografie na niewidocznych manekinach gatunku "duch":)
Gdyby jesteście jakieś zapytania dotyczące samego zrobienia fotografie lub same obróbki w Photoshopie lub coś napisałem w oryginalny sposób wpiszcie tylko w artykule poniżej. Postaram się jak łatwo odpowiedzieć.
 
Posty: 149
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:24 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Karola83 » Śr lis 02, 2016 8:07 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież prosta w sklepach jest zazwyczaj skrojona na liczne gusta, co dodatkowo widać na polskich ulicach. Większość ubiera się w stroje pochodzące z tzw. sieciówek oraz nie jest w tym nic negatywnego, szczególnie, że pokazują one światowe trendy modowe, a przy czym wolno wygrać z ciekawych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Firmy lubiące indywidualizm a chcące oddać swym strojem swój profil, osobowość, poczucie humoru, rodzaje i upodobania pozamodowe szukają ubrań oraz dodatków w alternatywnych miejscach. Należy przede każdym o tzw. second handy, w których wolno zakupić unikatowe prac za drobną sumę i coraz powszechniejsze sklepy i platformy internetowe, na których wolno zamawiać odzież z osobnym nadrukiem.
Innowacyjne metody pozwalają otrzymać efektowne nadruki na wszystkim rodzaju odzieży i na dalekiego gatunku dodatkach również dodatkach. Koszulki z tytułami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki bądź torby eko z nadrukiem są sposobem na przyznanie się z tłumu i zaznaczenie swego indywidualizmu.
Samodzielne planowanie
Na rozwiązania sposobie witrynach internetowych przeważnie są 2 możliwości zamawiania artykułów. Mamy możliwość wyselekcjonować gotowe koszule, bluzy czy skarpetki z nadrukiem lub i sam opracować koszulkę z tekstami czy inne ubranie, używając do ostatniego specjalny motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy jedynie dać taki układ do administratora serwisu i odkładać na produkcję naszego wyglądu. To wyjście dla oryginalnych i oryginalnych osób, jakie nie lubią sztampowej odzieży, i równocześnie mają skłonność bycia.
Końcowy efekt
Niewątpliwie końcowy efekt zależy z wielu czynników – jakości preparatu pierwszego a samego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrobienia. To wszystko miesza się na trwałość zaprojektowanej samodzielnie koszulki z tytułami lub bluzy fullprint.
Co dobre, nadruki składa się na jeszcze większej bazie produktów. Ma możliwość wówczas stanowić czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, tym potrafimy się pochwalić przed światem.
By tekst był efektowny i zdrowy, wskazane jest dopasowanie techniki druku do pewnego zamówienia. Tutaj potrzeba zwrócić się na ekspertów, którzy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG lub haft komputerowy wybiorą tę najwłaściwszą. Precyzja stworzenia i uwidocznienie elementów co decydujące składniki końcowego sukcesu.

Sklep z odzieżą Surge Polonia - AtamanShop
 
Posty: 149
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:24 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Karola83 » Pn lis 07, 2016 9:28 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież tania w zakładach jest ciągle skrojona na liczne gusta, co zresztą może na polskich drogach. Większość ubiera się w stroje płynące z tzw. sieciówek a nie korzysta w ostatnim nic negatywnego, szczególnie, że przedstawiają one światowe trendy modowe, i przy tymże wolno zastosować z popularnych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Firmy lubiące indywidualizm oraz chcące oddać własnym strojem swój rodzaj, osobowość, poczucie humoru, rodzaje czy upodobania pozamodowe szukają ubrań czy smaków w alternatywnych miejscach. Chodzi przede każdym o tzw. second handy, w których wolno zakupić unikatowe pracy za małą ilość i coraz powszechniejsze sklepy i budowy internetowe, na których wolno zamawiać odzież z własnym nadrukiem.
Innowacyjne technologie pozwolą otrzymać efektowne teksty na każdym rodzaju odzieży a na nowego gatunku akcesoriach i urządzeniach. Koszulki z napisami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki lub torby eko z napisem są systemem na wyróżnienie się z tłumu i zaznaczenie własnego indywidualizmu.
Samodzielne planowanie
Na tego typu stronach internetowych zazwyczaj są 2 możliwości zamawiania materiałów. Możemy wybrać gotowe koszule, bluzy czy skarpetki z tekstem albo i sam zaprojektować koszulkę z tekstami albo inne ubranie, stosując do ostatniego drogi motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy zaledwie przesłać taki rodzaj do administratora serwisu i odkładać na realizację swego planu. To rozwiązanie dla budujących i kreatywnych osób, które nie lubią sztampowej odzieży, ale wraz posiadają skłonność tworzenia.
Końcowy rezultat
Naturalnie końcowy wynik chce z kilkorgu czynników – jakości preparatu podstawowego i samego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrealizowania. To wszystko miesza się na moc zaprojektowanej samodzielnie koszulki z tytułami czy bluzy fullprint.
Co dobre, nadruki przeprowadza się na coraz popularniejszej bazie artykułów. Potrafi więc istnieć czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, tym możemy się pochwalić przed światem.
Aby tekst był fascynujący i odporny, niezbędne jest dopasowanie techniki druku do własnego zamówienia. Tutaj potrzeba oddać się na profesjonalistów, jacy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG bądź haft komputerowy wybiorą tę najwłaściwszą. Dokładność stworzenia oraz uwidocznienie składników to charakterystyczne czynniki końcowego sukcesu.
 
Posty: 149
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:24 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

przez Karola83 » Pn lis 07, 2016 9:32 am

Odzież sportowa

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Istnieją takie ludzie odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), sportowa, wizytowa (garnitur, sukienka wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Istnieje też odzież dla zwierząt.Odzież sportowa to szczególny ubiór do uprawiania sportu. Wskazanie to obejmuje: kurtki, dresy, buty, spodnie, koszulki, bluzy, kostiumy kąpielowe, getry, polary, swetry, czapki, rękawice itp.

Odzież sportowa brana na fitness, rower, biegi, wspinaczki, a ponadto do wykonania wszelkich wiedz sportowych. Powinna być ona przyjemna, właściwie dobrana, po prostu fajna. Możemy pozyskiwać pojedyncze pracy lub cale zestawy, w współzależności od moich potrzeb.

Aktualnie istnieje wielki wybór bielizny sportowej dla wszystkich aktywnych. BIELIZNA TERMOAKTYWNA jest wytworzona w pięknej technologii 3D polegającej na przestrzennym kształtowaniu stref. Anatomicznie dostosowuje się do systemu mięśni oraz okolic wydzielania potu. Rozmaite struktury produktu, z którego jest spowodowana, wspomagają pracę mięśni odprowadzając pot i myśląc odpowiednią temperaturę, dzięki odpowiedniemu układowi kanałów CLIMA VENT. Przedstawia ją najwyższa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, znakomite dopasowanie i jedyny komfort w wszystkiej sytuacji.

Najnowsze metody sprawiają, że odzież sportowa zrobiona jest z tematów znacznie doskonałej klas.

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Istnieją takie typy odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), wizytowa (garnitur, sukienka wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Występuje także odzież dla zwierząt.

Wyróżniamy różnorodne sposoby odzieży:

Odzież damska w porządek której wchodzą: poncza, stroje kąpielowe, peleryny, pończochy

Oraz odzież męska w zestaw jakiej wchodzi:

Bluza – część garderoby, która nie sięga do ciała. Ma ściągacze w wysokiej kiedy również niskiej części bluzy także na tyłach rękawów. Przeważnie jest kaptur i kieszenie.

Sztormiak – część ubioru żeglarskiego – długa kurtka wodoszczelna, z dużym kapturem z ogromnym rondem, bądź alternatywnie bez kaptura, lecz z dużym kołnierzem. W ostatnim następnym wariancie sztormiak jest przydatny łącznie z wodoszczelną czapką rybacką.

Standardowe sztormiaki były składane z gumowanych tkanin i sięgały mniej więcej do kolan. Gumowane tkaniny blokują odprowadzanie wilgoci z dziedzin ciała, tego daje, że przy wielkim wysiłku jednostka mająca sztormiak szybko "spływa potem". Ponadto, duża sztywność tkaniny i długość kurtki ograniczały swobodę ruchu.

Współczesne sztormiaki są zdecydowanie mniejsze (do bioder) i systematycznie są wytwarzane z tkanin z półprzepuszczalnymi membranami, takimi jak goretex. Są one przechowywane razem ze spodniami na szelkach, także prowadzonymi z tkanin półprzepuszczalnych.

Sklep z odzieżą patriotyczną: patrioty.pl
 
Posty: 149
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:24 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron