Chciwość zżera mózg - oraz Nieruchomości, tylko działek...

Chciwość zżera mózg - oraz Nieruchomości, tylko działek...

przez Mati78 » Wt sty 24, 2017 8:04 am

Realia rynkowe nie wynikają z niczego lecz powoduje je społeczeństwo!

Dziwiąc się nad rozsądnym zabezpieczeniem zarobionych środków płatniczych, nad inwestowaniem, godną emeryturą czy bezpieczną przyszłością, muszę w tym tekście poruszyć bliską naszemu sercu tematykę Inwestowania w nieruchomości pod wynajem. Zwolennicy podążający tym szlakiem to liczba, która prowadzi nieoznakowaną drogą donikąd, idąc z biura porównywalnego z „siecią widokową”, zamontowaną w oddzielnym pomieszczeniu upiększonym fototapetą będącą piękny widok gór i jezior.
Wchłaniając dosłownie książki mówiące o tejże formie „inwestowania", która w Naszych realiach, zakrawa tylko na ustalenie gier z najwybitniejszej półki. Niestety, większość ta wpadła w trans marzeń i możliwości.
Mowa jest o „inwestowaniu w nieruchomości”.
Wielu uważa inwestowanie w nieruchomości za pierwszą z najwłaściwszych kondycji zabezpieczenia godnej emerytury.
Sformułowania typu:
-Twarde Aktywa
- Pieniądze pracują dla Ciebie
- przychód pasywny
- wzrost liczb
- betonowe złoto,
itp., padają niemalże całymi kolejami na spotkaniach zwolenników tej metody.
Wyobraź sobie, iż twój pra-pradziadek, zakupił naszego czasu objekt-nieruchomość.
Przez te 250 lat nic nie było przy tym celu robione, a Ty, właśnie odziedziczyłeś dany budynek.
Ale dbasz, w jakim bycie obserwuje się Twoja działkę?
Z Twojego punktu widzenia z gwarancją nie pojmujesz o tego pytam.
No bo to oznacza - "nic nie było przy tym celu robione" -? Jak, i czemu?
No tak dlatego, iż planowałem być dochód pasywny i osiągająca liczba inwestycji! Pieniądze trzymały na Ciebie zarobić! Chyba że gość nie rozumie określenia przychód pasywny.
Oraz czym okresem.....
Tylko nie jest państwo Niemieckie, gdzie przedsiębiorca zakupujący na dług nieruchomość pod wynajem, potrafi sobie całą swoją ratę hipoteczną i kompletną kwotę zaciągniętą w banku odpisać w sum przez bieżące lata od swego podatku.
Żyjecie nasi istotni w Polsce!
Wtedy nie Ameryka, zaś nie Niemcy, gdzie kredyty hipoteczne dostarczane są na bardzo złych warunkach procentowych czy z gwarancjami zachowania tej stopy procentowej poprzez inne dziesięciolecia. Jest więc niemożliwym stosować się jakąkolwiek zasadnością niejednokrotnie stosowanych porównań z sektorami zachodnimi i zachęcania argumentami porównywalnej opłacalności „inwestycji“. Sama długoterminowa kalkulacja istnieje w obecnych kompletnie innych od wykorzystywanych w zachodnich krajach okolicznościach ustawowych i finansowania, typowym nieporozumieniem.
Każdy „Przedsiębiorca” zakupujący nieruchomość, od pierwszego etapu robi wszystko, żebym jego budynek nie wydał na wartości.
A jako to działa?
Rozwijając i inwestując, inwestując i kontrolując. I wtedy poprzez wszystek okres mienia konkretnego budynku.
Tego toż za inwestycja, kiedy potrzebujesz przez lata spłacać pożyczkę z odsetkami właścicielowi, którym do etapu spłacenia hipoteki jest bank. Faktycznie myślisz że jednostka wynajmująca z Ciebie dane mieszkanie spłacać będzie twój kredyt? Nie niepokój się, - czas cię z ostatniego marzenia skutecznie wyleczy -.
Non stop dokładać musisz do sklepu myśląc o zachowanie wartości obiektu, żrąc się z niewypłacalnymi i niesolidnymi najemcami?
Obowiązkowo wiedz i o ustawie podpisanej przed kilkoma tygodniami poprzez prezydenta RP, uniemożliwiającej niemalże usunięcie niewypłacalnego człowieka z „Twojego“ obiektu.
Jednak w latach 2014 - 2015 ilość niewypłacalnych mieszkańców wynajmujących swoje mieszkaniach wzrosła o katastrofalne 20%, ale oficjalna kwota dłużników czynszowych przekroczyła 150.000.000,00 PLN, wprowadzane ustawy nie działają na rozwój zaufania dla świadomych inwestorów. Wręcz są wyłącznie dla nich szkodliwe!
O czymś zapomniałem?
O tak, podatek katastralny.
Obywatele Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Włoch wykazują się w pracy na czym taki elastyczny podatek polega. Jako jedyni z ważnych, z względu na ryzyko bankructwem swego Państwa, do waluty fiskalnej zaproszeni, - przepraszam, wtargani -, staliśmy w ostatnich polskich posiadacze nieruchomości. Z roku 2013 na tego chwila realizowane są tam tysiące eksmisji. Dzień w dzień!
Bezrobocie osób do 25 roku życia osiąga w tych polskich ponad 56% ale średnie bezrobocie przeszło 38%.
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:07 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Chciwość zżera mózg - oraz Nieruchomości, tylko działek.

przez Mati78 » Wt sty 24, 2017 8:09 am

Jak dobrać sprawdzone biuro nieruchomości w Warszawie?

Sporo osób przyjeżdżających po raz pierwszy do Warszawy, bądź wtedy na studia czyli do ważnej rzeczy, ma wątpliwości lub przejdzie im się wyszukać odpowiednie i naturalne biuro nieruchomości. Na wesele jest kilka zasad, jakie posłużą nam wybrać rzetelnego pośrednika.

Licencja na zbyt nieruchomościami

Każdy pośrednik musi brać licencję. Jednak mamy prawo poprosić o jej okazanie. Tego więcej - pamiętamy także prawo wylegitymować pracownika biura nieruchomości - czyli poprosić go o dowód, oraz nie właśnie o licencję. Przecież wtedy nie wszystko - tam gdzie konkurencja jest szybka, czy w takich miastach ale Warszawa, biuro nieruchomości powinno podkreślać swój profesjonalizm poprzez dobranie do samego ze stowarzyszeń pośredników nieruchomości.

Lokalne biura

Ale zrozumiałe nie uda się zadowolić ludzi a nie da się znać wszystkiego. Dlatego powinniśmy ufać właściwie tym biurom nieruchomości, jakie składają się na polskim rynku. Czyli w współczesnym faktu nie na wszelkiej Warszawie, jednak na poszczególnej dzielnicy lub rejonie. Duże agencje i biura nieruchomości, często poruszają i przyczepiają do swojego katalogu oferty innych biur. Spośród tego sensu ich pracownicy nieraz nie rozumieją to sprzedają. W razie biur o naszym zasięgu daje się, iż pośrednik nieruchomości zna na wzór stania na wynajem na wylot, ponieważ już parę razy pośredniczył w znalezieniu najemcy.

Uwaga w formalnościach

Gdy już wybierzemy biuro zwróćmy poradę ale zabezpieczają się jego ludzie. Po pierwsze powinni nas poinformować jak wygląda obecna sprawa na placu nieruchomości - jak poprawiają się ceny, czy w najszybszym okresie możliwa jest ich naprawa również z jakiego warunku. Po inne biuro nieruchomości powinno nam dać istotne dane na fakt wymaganych materiałów oraz uprzedzić o tym jakie kruczki mogą pojawić się w umowie najmu lub sprzedaży nieruchomości. Zwróćmy tez uwagę na ostatnie, w których warunkach kończy się rozmowa. Powinniśmy pamiętać zapewniona prywatność.

Finanse
W przypadku zakupu miejsca lub domu niejednokrotnie będzie nam niezbędny kredyt. Tak że go nam polecić pracownik biura nieruchomości. Warszawa istnieje a wielkim miastem zaś nie stanowi kłopotu ze odnalezieniem firm specjalizujących się w kredytach. A jeśli biuro nieruchomości uważa być solidne, pośrednik nie potrafi się narzucać z proponowaniem nam kredytu.
Poradniki związane z wyborem odpowiedneigo pośrednika mozna odnaleźć zarówno na witrynach www Mościciki - Biuro Nieruchomości Warszawa. Zamieszczona tam i instrukcje dla spzredajacyh i wynajmujących.

Autor: Ad-Ministro
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:07 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron