Ale podsycyć atmosferę w sypialni - erotyczny masaż świecą

Ale podsycyć atmosferę w sypialni - erotyczny masaż świecą

przez Mati78 » Pn lut 27, 2017 12:29 pm

Zmysłowy masaż seksualny jest estetycznym lekarstwem na zawód, złe samopoczucie, brak chcenia i rutynę w udziale. Potrafi na nowo rozpalić namiętność, zbliżyć przyjaciół oraz wyzwolić emocje, które wzmacniają miłość.

Zmysłowy dotyk
Masaż znany pochodzi od lat jak sama spośród naskuteczniejszych form leczenia ciała i odprężania zmysłów. Próbowaliście go dawni Rzymianie, Grecy czy cywilizacji Wschodu. W Europie, zakazany poprzez Kościół, do pomocy powrócił zaledwie w XIX wieku za pośrednictwem Szweda Per Henrika Linga.
Początków masażu mamy możliwość dbać się w powszechnym dotykaniu drugiej osoby. Oraz tylko odpowiednio dotyk jest istotnym aspektem masażu erotycznego. Zmysłowy masaż erotyczny możemy spełnić choćby bez opanowania określonych technik masowania. Najistotniejsze jest wykształcenie intymnej atmosfery, wzajemne przekonanie oraz ciągły kontakt ciała masażysty z gością masowaną. Kontakt w masażu erotycznym nie otacza się wyłącznie do masażu dłońmi. Masz możliwość masować partnera ustami, piersiami, stopami, pośladkami, a nawet narządami intymnymi.
Bogactwo składników odżywczych
Pierwszym spośród towarów niezbędnych w toku masażu, jest olejek. Ułatwia ślizganie się rąk po skórze, nadaje płynności ruchom, i jeszcze wspaniale nawilża postać.
Na rynku przydatnych jest znacznie olejków do masażu, zbudowanych na podstawie wywarów z rozmaitych roślin tłustych i wzbogaconych składnikami pielęgnującymi. Świeżością i hitem następnych tygodni są lampy do masażu. Wykonane całkowicie z dzikich składników, nie zawierają parafiny ani produktów ropopochodnych. Do ich prac korzysta się wosk sojowy lub kosztowniejszy od niego, wosk pszczeli. Podstawową cechą lamp do masażu jest mnóstwo składników nawilżających oraz wypełniających skórę, pomiędzy pozostałymi:
- nawilżający olejek jojoba,
- ekstrakt z pieczmy kokosowej o wykonaniu łagodzącym suchą skórę,
- masło shea o właściwościach nawilżających i redukujących,
- witamina E o dziełu odżywczym.
Świece do masażu erotycznego ponadto wzbogaca się olejkami eterycznymi o cechach afrodyzjaków, np. olejkiem ylang ylang, olejkiem różanym, olejkiem neroli bądź olejkiem sandałowym.
Dzięki zastosowaniu wosków, jakich temperatura rozpuszczania się jest skromniejsza, aniżeli w razie wosku parafinowego, masaż palą jest solidny oraz nie powoduje oparzeń. W trakcie spalania się świecy wosk obraca się w gorący, pachnący olejek do masażu. Olejki eteryczne ustalone w świeczce napełniają pokój przyjemnym zapachem pobudzającym zmysły, i blask płonącej świecy tworzy własną atmosferę.
Ale wykorzystywać lampie do masażu
Przed użyciem zapal świeczkę i zostaw na prawie 15 minut. Po rozwiązaniu toku ilość wytopionego olejku będzie korzystna do wymasowania 1 osoby. Jeżeli w toku masażu wosk zgęstnieje, możesz dodatkowo zapalić świeczkę.
Zgaś świeczkę i odczekaj kilka chwili. Nalej nieco olejku na puste ciało męża i wmasuj spokojnymi, posuwistymi ruchami. Ciepły olejek wspaniale odpręży i rozwiąże spięte mięśnie, ale składniki wartościowe w nim wprowadzone nawilżą i wypielęgnują skórę.
Po zmysłowym masażu świecą możecie zasnąć wtuleni w siebie lub wejść do kolejnego elementu wieczoru.
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:07 pm
Lokalizacja: Polska

Re: Ale podsycyć atmosferę w sypialni - erotyczny masaż świe

przez Mati78 » Pn lut 27, 2017 12:33 pm

Rozbita świeca? Ostatnie nie kłopot!

Świece zapachowe zdobywają jeszcze potężniejszą popularność. Posadzone w lekkich szklanych słojach umożliwiają nie tylko przyjemny zapach, lecz stanowią oraz interesujące dopełnienie wystroju wnętrza. Tego wykonać choć w sprawy, gdy zakupiona w interesie komputerowym świeca dochodzi do nas rozbita albo pęknie w toku jej spożycia?

Świece zapachowe takich opinii oraz Yankee Candle, Kringle Candle lub Village Candle to niebagatelny koszt. Ich cena waha się w granicach z czterdziestu do nawet stu około 30 złotych zależnie od wielkości. Najłatwiej pozwalać kosztuje w interesach internetowych. Kiedy przecież w toku dostawy albo nawet w trakcie korzystania słoik świecy ukruszy się lub pęknie, potrzeba ratować sytuację, ażeby nie wyrzucać stawków w błoto. Funkcjonują 2 metody naprawiania świecy:

Link sponsorowany: Świece liturgiczne

Doskonały rozwiązanie liczy na przetopieniu świecy na jasne tartaletki, które ważna dalej użyć na wysoko do co końcu przeznaczonym kominku (podobnym gdy ostatni do olejków eterycznych, lecz kilka bogatszym i doskonalszym, bo woski nie chcą tak pięknej temperatury ale olejki). Forma ta pochodzi dobra w wypadku małych świec, albowiem z trudnej świecy wyjdzie po nisku rynek dużo tartaletek (dla przykładu – gotowa tartaletka woskowa firmy Yankee Candle ma gramaturę 22g, natomiast wielka świeca tejże jednej marki – 623g, a więc z takiej lampie że stanąć niemal trzyzdzieści tartaletek).
Co będzie nam przydatne:

młotek
ostry nóż
podkładka bądź deska do krojenia
garnek (dokładnie taki, którego dalej nie wykorzystamy już do żywności)
silikonowe foremki do muffinek
potencjalnie ręcznik lub ściereczka
Świecę kładziemy na jakiś dobę do zamrażarki, aby wosk łatwiej odstawał z ścianek słoika. Po tymże roku owijamy słój ręcznikiem lub ściereczką i rzucamy kilkukrotnie młotkiem, aby rozbić szkło. Podejmujemy co spokojnie, aby się nie skaleczyć. Kiedy oczyścimy świecę z reszt szkła, kroimy ją na subtelniejsze elementy, aby chętnie się rozpuszczała. Lokujemy w rondlu i podgrzewamy na wąskim nerwie czy w kąpieli wodnej do całkowitego rozpuszczenia. Wosk przekazujemy do silikonowych foremek. Czekamy aż całkowicie ostygnie i stwardnieje. Gotowe tartaletki przenosimy do szczelnych woreczków strunowych.

Drugą szkołą jest po nisku przełożenie świecy do bieżącego słoja.
Czego chcemy:
młotek
ostry nóż
podkładka bądź deska do krojenia
garnek (dokładnie taki, jakiego potem nie będziemy aktualnie brać do żywności
potencjalnie ręcznik lub ściereczka
słoik (silny i oszczędny, możliwie jako daleko bliski swoim zakresem do nowego, posiadający szczelną zakrętkę lub zatyczkę)
Początkowo postępujemy właśnie oczywiście jedno niczym w wypadku pierwszej techniki – umieszczamy wystawiam na około 24h w zamrażarce. Po obecnym momencie rozbijamy słój (możemy owinąć słoik ściereczką, żeby szkło nie odpryskiwało podczas uderzeń młotkiem). Jeśli zamierzamy kupić odpowiedniejszy wynik, mamy możliwość odkleić kartkę z sztucznego słoja i przymocować ją na różny. Następny okres to dopasowanie średnicy świecy, by zmieściła się do słoika. W tymże planu ostrym nożem skrawamy boki świecy. Zostały z skrawania wosk wkładamy w garnku i topimy na młodym ogniu. Roztopiony wosk wkładamy do słoika – zapełni on powierzchnię pomiędzy trzonem świecy ale ściankami słoika.


Technologii te opowiadają się skomplikowane, aczkolwiek w pracy wszystko idzie łatwo i błyskawicznie. Nie potrzeba żadnych specjalnych zdolności, aby poprawić rozbitą świecę.
Warto pamiętać lecz o rozwiązaniu, by budować to z daleka z dzieci oraz stworzeń. Proste może okazać się oraz bezpieczeństwo oczu przed odpryskującym szkłem (powszechne okulary wystarczą) i ubranie rękawiczek ochronnych, żebym nie pokaleczyć dłoni. Po rozbiciu słoika należy odkurzyć lokal z wirtualnych resztek szkła. Wszelkie opisane powyżej czynności przeprowadzać uczestniczy w odpowiednio wentylowanych pomieszczeniach (optymalnie przy wysokim oknie czyli na młodym powietrzu), albowiem wosk wydziela przyjemny zapach.
Powodzenia!
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:07 pm
Lokalizacja: Polska


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
cron